דו"ח האינטנרט - 2018 - מרי מיקר

בכל שנה מפרסמת האנליסטית מרי מיקר את הממצאים והתחזיות שלה על תעשיית האינטנט לאחר ניתוח מעמיק ואיסוף נתונים רבים. 

להלן וידאו של הצגת הדו"ח שנתי, ואת גרסת ה PDF ניתן להוריד מכאן: טרנדים באינטרנט 2018 - מרי מיקר

נושאים מעניינים: 

התפתחות האיקומרס (דקה 6.49) - על פי הממצאים שלה הטרספורמציה בתחום ממשיכה לגדול, הרווחיות בתחום עלתה ל 16% לעומת 14% בשנה קודמת. 

התחום גודל ומתפתח ועובר למובייל עם תוכן אינטראקטיבי ומותאם לגולש. יש התייחסות מיוחדת לאופן הקמת החנויות באונליין והתעשייה שסביב זה הכוללת שירותי תשלומים, פלטפורמה לחנויות כמו שופיפיי הגנה מהונאות ,רכישות פיננסיות מציאת מוצרים למכירהו ושילוח ללקוח. כל התעשיה ההזו התפתחה בחמש שנים האחרונות והיא מאוד תחרותית ופעילה.  

 מסע הרכישות של הלקוח:

49% מתחילים חיפוש באמזון, 36% בחיפוש (גוגל) ו 15% במקום אחר. דיסקברי היא דרך חדשה ומתפתחת למציאת מוצרים ומתבטאת בעיקר בפייסבוק ואינסטגרם עם הפיד הפרסונלי וזה הופך למבוסס דאטה, פרסולניות ותחרותיות. 

האפקט של זה על גוגל ואמזון - גוגל הופכת מפלטרפומה של מודעות לפלטפורמת מסחר ואמזון עוברת מפלטפורמה של מסחר לפלטפורמת מודעות. 

המשמעות מפרסום בתחום המסחר בגוגל אמזון ופייסבוק מאוד גדולה: 

גוגל שילשה את המעורבות למודעות מוצר תחת קמפיין גוגל שופינג, 4 מיליארד באמזון בשנה שעברה - גידול של 42% ,לפייסבוק 80 מליון עסקים קטנים על הפלטפומה - גידול של 23% לעומת שנה שעברה 

 אי קומרס ברשתות החברתיות - מקור אפקטיבי לחשיפת מוצרים (דקה 9.15)

 אנשים מוצאים מוצרים והרבה מהם קונים אחרי שגילו ברשתות חברתיות גידול משמעותית בהפניות מרשתות חברתיות לאתרי קניות - 6% לעומת 2% בשנה קודמת. 

 

יש לכם כבר תכנית שיווק? נראה לכם שהגיע הזמן לגדול ולהתרחב? בואו ניפגש! השאירו את הפרטים שלכם בטופס הבא או התקשרו ישירות לטל' 050-5900069
שלכם, אורית 
_
  

READ MORE


מה דעתכם?