אל תשאלו גוגל או פייסבוק!

פייסבוק או אדוורדס? זו כבר שאלה לא נכונה.

שתיהן, פייסבוק ואדוורס מציעות כלים שונים ליצירת מכירות ולידים. בפעם הבאה שאתם מעלים מודעות, במקום לבחור אחת או אחרת כדאי פשוט לשלב בינהן.

הנה 3 דרכים לחבר את הקהל שלכם מאדוורדס לפייסבוק לטובת תוצאות טובות יותר:

  1. טרגוט מחדש של לקוחות שמילאו ליד באתר שלכם מאדוורדס, כך תוכלו לחזק את המותג ולייצר נקודות מגע נוספות עם הלקוחות שלכם

  2. טרגוט סגמנטים מפייסבוק בגוגל! כן. אמנם לפייסבוק יש יכולות טרגוט מדהימות אבל, באמצעות כמה פעולות במערכת של פייסבוק ולאחר מכן באדוורדס אפשר להגיש לאותם אנשים מפייסבוק מודעות בגוגל. 

  3. טרגטו בפייסבוק את הגולשים שנכנסו מגוגל שופינג לאתר שלכם! גוגל שופינג היא אחת הפלטפורמות הצומחות לקניות ברשת כאשר לעומתה פייסבוק היא יותר מקום לעדכון ותקשורת עם מכרים. עם גוגל שופינג תוכלו לייצר מכירות ותנועה לחנות שלכם ובפייסבוק תוכלו להמשיך לפגוש את הקונים שלכם עם הצעות ערך והזדמנויות נוספות   

אל תשאלו גוגל או פייסבוק

בסופו של דבר גם לפייסבוק וגם לאדוורדס מיליארדי משתשמים שחוקרים מוצרים ושירותים על בסיס יומי. ולעיתים קרובות מדי בוחרים באחת על פני השניה. השאלה מי מהשתיים עדיפה לא נכונה, משום שהפלטפורמות למעשה משלימות אחת את השניה.

במקום לבחור תשלבו. טרגטו מחדש את הלידים מגוגל במודעות פייסבוק, פנו לקהלים מיוחדים מפייסבוק באמצעות אדוורדס, הגדילו את סיכויי המכירה עם שילוב של קמפיין שופינג של גוגל ומודעות פייסבוק.

בפעם הבאה שאתם עולים בקמפיין, אל תתייחסו לפייסבוק וגוגל כפלטפורמות נפרדות כי ההחזר על ההשקעה שלכם יצטרך לספוג את זה  

 

יש לכם כבר תכנית שיווק? נראה לכם שהגיע הזמן לגדול ולהתרחב? בואו ניפגש! השאירו את הפרטים שלכם בטופס הבא או התקשרו ישירות לטל' 050-5900069
שלכם, אורית
-
 

READ MORE

השאירו תגובה

שם .
.
תגובה .