מיתוג מחדש למוצרי הפרסום של גוגל

גוגל הודיעה השבוע שהיא משנה את המיתוג של מערכות הפרסום שלה באופן שיתאים להתפתחות המרובה שחלה במהלך 18 שנים שהמוצרים האלו קיימים. לדברי החברה מוצרי הפרסום שלה התפתחו ממצב של חיבור בין קונה למוכר לחיבור שכולל את כל שלבי הצריכה הכוללים מודעות טקסט וידאו דיספליי ועוד.  מותגים אלו יסייעו למפרסמים ואתרי תוכן מכל הגדלים לבחור את הפתרונות המתאימים לעסק שלהם תוך יצירת ערך גדול יותר מודעות אמינות יותר וחווית לקוח מתאימה למכשירים וערוצי צריכה.
מיתוג מחדש למוצרי הפרסום של גוגל
גוגל אדוורדס שהופכת לגוגל אדס תייצג מגוון יכולות פרסום שמוצעות היום בגוגל מחיפוש, צפיות וידאו ביוטיוב, מפות אפליקציות בגוגל פליי ועוד. לעסקים קטנים במיוחד החברה תשיק סוג חדש של קמפיין שיאפשר בקלות להתחיל בפרסום אונליין. טכנולוגיתת ה machine learning תיכנס לפעולה ותאפשר להגיע לתוצאות בלי להשקיע מאמץ או תקציבים מיותרים.
הנה סרטון קצר על הקמפיין החדש:

 

מיתוג מחדש למוצרי הפרסום של גוגל

את דאבל קליק וגוגל אנליטיקס 360 מאחדת גוגל תחת המותג: Google Marketing Platform (פלטפורמת השיווק של גוגל). זאת החליטו לאחר שהבינו ממפרסמים שישנם יתרונות גדולים בשילוב של טכנולוגית המודעות עם האנליזה הכוללים הבנה טובה יותר של הלקוחות ותוצאות עסקיות טובות יותר. הפלטפורמה הזו תאפשר למשווקים להשיג את המטרות שלהם באמצעות יצירת אינטגרציות בין גוגל אנליטיקס 360 לדאבל קליק. המערכת תעזור למנהלי השיווק בתכנון, קניה, מדידה ואופטימיזציה של המדיה הדיגיטלית וחווית הלקוח במקום אחד. 

עם איחוד המערכות לפטפורמה אחת גוגל עומדת להשיק חידוש - Display & Video 360. שילוב של פיצ'רים ממנהל הבידים של דאבל קליק, ניהול קמפיין ומרכז קהלים וסטודיו ליצירת קריאייטיב, סוכנויות וצוותי מדיה להוצאה לפועל של קמפיינים מקצה לקצה במערכת אחת. 

מיתוג מחדש למוצרי הפרסום של גוגל

 למאמר המקורי של גוגל לחצו כאן

 

יש לכם כבר תכנית שיווק? נראה לכם שהגיע הזמן לגדול ולהתרחב? בואו ניפגש! השאירו את הפרטים שלכם בטופס הבא או התקשרו ישירות לטל' 050-5900069
שלכם, אורית 
_
  

READ MORE

השאירו תגובה

שם .
.
תגובה .