האם אתם מתקשים להשיג תוצאות בשיווק הדיגיטלי שלכם?

האם אתם מתקשים להשיג תוצאות בשיווק הדיגיטלי שלכם? | דאדא שיווק דיגיטלי

אם יש לכם תוצאות מעולות והכל קל לכם אז אתם לא צריכים לקרוא את המאמר הזה. 
הנה האמת הקשה: השיווק הולך להיות קשה יותר ויותר ומה שעבד לנו פעם לא יעבוד לנו היום או לאט לאט ידעך ויפסיק לייצר תוצאות והמחירים ימשיכו לעלות.

אז מה אפשר לעשות ב 2019 כדי להצליח לייצר תוצאות? הנה כמה טיפים: 

👈 אל תחשבו שיווק. תחשבו לקוח / יוזר 

אם תייצרו מוצר או שירות גרוע לא משנה כמה תנועה תזרימו לשירות / מוצר הזה לא תצליחו להרוויח ממנו. אנשים בררניים היום, התחרות גדולה ואם אין לכם משהו ממש טוב שאנשים ממש יאהבו זה לא ילך לכם. אם אתם לא יודעים מה חסר לכם אתם צריכים לחזור ולדבר עם הלקוחות שלכם ולברר מה יש לתקן. 

👈 עברו לשיווק מרובה ערוצים 

ערוץ אחד כבר לא מייצר את התוצאות כפי שהיה בעבר במיוחד כשמדובר בחברות ותיקות ובעלות נסין בשיווק. זה משום שהשוק תחרותי יותר. התוצאות משתנות בתוך הערוצים עצמם והתוצאות פוחתות אבל אם מפעילים מכלול של ערוצים אפשר לשפר את המצב באופן משמעותי. איסוף מיילים, יצירת נוטיפיקציות וכדומה מעבר לשילוב מגוון מדיות פרסום יסייעו בטיוב התוצאות 

👈 אתם חייבים בידול באונליין

עסקים באונליין לא חסרים בימינו. הסף לכניסה נמוך וכל מי שמתעניין יכול להעלות את החנות שלו אבל לפעמים סוחרי האונליין שוכחים שמדובר בעסק אמיתי שעליו חלים חוקי הרוויות וההצלחה כפי שחלים על כל עסק באופילין ושוכחים לייצר לחנות שלהםפ בידול - בשירות או במוצר או בכל אופן אחר. כדאי לזכור שאנשים היום באונליין (וגם באופליין) לא מחפשים את מה שיש בחוץ והם לא מחפשים משהו שיהיה יותר יקר או פחות יפה או שיגיע אליהם בעוד שבוע+. לכן, חשוב שהעסק שלכם יהיה שונה מאחרים ויציע משהו אחר ויותר טוב וזה בכדי שיבחרו בכם על פני האחרים. אם אתם לא יודעים מה ההבדל ביניכם לבין המתחרים שלכם לכו לראות מה חסר אצל המתחרים ובדקו אם אתם יכולים לספק את זה ואם אתם חושבים שזה מה שאנשים רוצים ואם זה יכול לסייע להצלחה שלכם - בררו את זה עם לקוחות פוטנציאליים. 

👈 חוק 7 חשיפות

כשמישהו רואה את המותג שלכם מעל 7 פעמים יותר סביר שהוא ירכוש. אם לא תצליחו להגיע ללקוחות הפוטנציאלים שלכם 7 פעמים השיווק שלכם לא יעבוד. שימוש בטכניקת רימרקטינג מאוד עוזרת וכולם עושים את זה אבל האם אתם מעשירים את זה עם נוטיפיקציות מיילים וכדומה? חפשו את הדרכים הנוספות לאינטראקציה עם הלקוחות שלכם ואפילו תגלו שמדובר בפרקטיקות זולות יחסית. 

👈 עדכוני תוכן באתר 

עדכנו את האתר שלכם בתוכן ושפרו באופן קבוע את זמני הטעינה באתר שלכם. אם לא תשפרו ותעדכנו הטראפיק שלכם ירד. כמויות אדירות של תוכן עולות בכל יום וגוגל מדרגת את התוכן האיכותי והטרי ביותר. חשוב שהאתר שלכם יראה טוב אבל אם יש אתר אחר שנראה טוב ומתעדכן בתדירות גבוה היותר הוא ידורג לפניכים.  

 

👈👈 יש לכם כבר תכנית שיווק? נראה לכם שהגיע הזמן לגדול ולהתרחב?  השאירו את הפרטים שלכם בטופס הבא או התקשרו ישירות לטל' 050-5900069 

READ MORE

השאירו תגובה

שם .
.
תגובה .