כמה עולה לפרסם באינסטגרם?

כמה עולה לפרסם באינסטגרם
 
אינסטגרם מציעה דרכים רבות לפרסום - הודעות ישירות, פוסטים, סטוריס ובומרנג מאוד אפקטיביים כשהמטרה היא להשיג מעורבות גולשים עם המותג שלכם. בנוסף לאפשרויות החינמיות האלו פרסום ממומן באינסטגרם הוא גם כלי חזק מאוד לשיווק. בדומה לפרסומות של פייסבוק גם באינסטגרם ניתן לטרגט ולהתאים את המודעות לקהל היעד. אבל שימו לב, אם אינסטגרם אינה פופולרית בקרב קהל הלקוחות שלכם כדאי שתשקלו מחדש אם בכלל אתם צריכים לפרסם שם. על מנת שתוכלו להחליט, המשיכו לקרוא ותבינו איך זה עובד ומה היתרונות והעליות של פרסום באינסטגרם. 

איך עובד התמחור של אינסטגרם? 

מודעות המופיעות באינסטגרם יש חמש סוגי הנעות לפעולה. אפשר להוציא תנועה לאתר שלכם באמצעות קישור חיצוני, או לתת למשתמשים אפשרות להוריד קובץ או אפליקציה או להיכנס לחנות רכישה. 
למודעות המופיעות באינסטגרם יש 5 סוגים של הפניות לפעולה. ואתם צריכים חשבון אינסטגרם בכדי להכיר את התוכן שהקהל שלכם צורך ולייצר תוכן דומה. את המודעות יוצרים באותם כלים שיוצרים את המודעות בפייסבוק. ובדומה למודעות בפיסבוק יש להגדיר תקציב וקהל מטרה והקמפיין יפעל במסגרת הזו. 

מדוע כדאי לשלם עבור מודעות ממומנות באינסטגרם? 

יש כמה יתרונות כשמשלמים על שטח פרסום באינטגרם על פני פרסום פוסטים רגילים:

📌 טרגוט מתקדם

המערכת של אינסטגרם משתמשת במערכת הפרסום של פייסבוק ובמידע שיש בה על המשתמשים - גיל מגורים וכו'. המידע המורכב הזה הוא שהפך את פייסבוק למעצמת פרסום בינלאומית וניתן להתשתמש בכל היתרונות שלה.

📌 שיפור באחוזי הקלקה

אחוזי ההקלקה באינסטגרם ממש מרשימים ביחס לפלטפורמות אחרות. גולשים מקליקים על מודעות באינסטגרם פי 2.5 יותר מאשר מודעות באתרים אחרים. 

📌 קישורים חיצוניים 

נכון לעכשיו, אינסטגרם לא מאפשרת קישורים החוצה ממנה. אפשר לכלול קישור בתיאור התמונה אולם הגולש יצטרך להעתיק את זה ולהדביק בשורת URL של הדפדפן שלו. בקמפיין ממומן של אינסטגרם אפשר במסגרת המודעה לכלול קישור חיצוני וזה יעביר את המתשמש ישירות לעמוד הרצוי ללא טרחה כך תוכלו להעביר אנשים לעמוד הנחיתה שלכם ולקדם מוצרים. 

📌סרטונים ארוכים יותר

 סרטוני אינסטגרם טיפוסיים מוגבלים ל 15 שניות אבל פרסומות אינסטגרם יכולות להימשך עד 30 שניות. כך ניתנת האפשרות להעביר את המסר הפרסומי באופן יותר מעמיק ואיכותי. 

העלות של פרסום באינסטגרם 

הפרסום באינסטגרם קצת יותר יקר מפייסבוק. יחד עם אפשרויות הטרגוט המרשימות ואחוז ההקלקה הגבוהה העלות לפרסום באינטגרם מעט יותר יקרה מהממוצע. הCPM הממוצע (מחיר 1000 חשיפות) קרוב ל 7$ וזה יעלה ככל שחברות נוספות יכנסו ויפרסמו. 

הפרסום באינסטגרם וברשתות חברתיות אחרות יכול להיות מאוד משתלם אם מנהלים את זה בתוך אסטרטגיה כללית. ייתכן שיידרשו כמה נסיונות לייצר את הקמפיין המתאים לעסק מסוים ולהבין מה עובד הכי נכון אבל זהו המצב בכל קמפיין שיווק דיגיטלי. כדאי לכם לנסות! 

רשתות חברתיות הן כלי עוצמתי שמאפשר לכם להגיע לאלפי אנשים שלא הייתם מגיעים אליהם בדרך אחרת.

 

יש לכם כבר תכנית שיווק? נראה לכם שהגיע הזמן לגדול ולהתרחב? בואו ניפגש! השאירו את  הפרטים שלכם בטופס הבא או התקשרו ישירות לטל' 050-5900069

 

 

  

   

READ MORE

השאירו תגובה

שם .
.
תגובה .