איך תשיקו את המוצר החדש שלכם בדיגיטל? טיפים להתחלה חכמה

כל הדרכים להשקה מוצלחת בדיגיטל
 
יצרתם בקפידה את המוצר החדש שלכם ועכשיו הגיע הרגע להציג אותו לעולם ולקונים הפוטנציאלים. איך תוודאו שההשקה שלכם תהיה מעולה? הנה לכם 5 דרכים לעשות את זה כמו שצריך. אל תתחילו בלי זה. 
 
בואו נשים את זה על השולחן, השקה זה נושא מפחיד בעיני רבים. ועדיין, חייבים את זה וחייבים שזה כמו שצריך בכדי שלמוצר שלנו תהיה התחלה טובה והצלחה. אי אפשר להתעלם מזה! 
אבל למה מתכוונים כשמדברים על "השקה מוצלחת"? במובן מסוים זה מאוד דומה לארכון מסיבת יום הולדת בעצם. אי אפשר פשוט לצפות שאנשים יגיעו בלי שהזמנו אותם נכון? צריך לשלוח את ההזמנה, לומר להם שאנו עורכים מסיבת יום הולדת ולתת להם עוד כמה פרטים - ואז ביום המסיבה נוכל להנות עם אלו שהגיעו.   
  
השקה מוצלחת היא ממש כמו המסיבה הזו. צריך להכין את הקהל המתאים לקליטת המוצר או השירות החדש. הרי אי אפשר למכור משהו למישהו מבלי שהוא יכיר אתכם. או במילים אחרוצת מתי בפעם האחרונה קניתם מרוכל ברחוב? (כן, אלה עם הבשמים..)
 

כשמדברים על השקה הכוונה היא לתהליך שאנו מעבירים את הלקוח שלנו, ובסופו של דבר התהליך הזה הוא חובה לכל עסק שרוצה להתרחב ולגדול. השקות מביאות אנשים להכיר את המוצרים או השירותים של העסק וגם משאירה אותנו במודעות ובקשר עם לקוחות קיימים שלנו. אז הנה, קבלו 5 טיפים שיעזרו לכם בהשקה הבאה!   

הגדירו מהי השקה מוצלחת מבחינתכם

ברור לכם שלא תוכלו להשיג השקה מוצלחת אם אתם לא יודעים מהי הצלחה בשבילכם.בין זה כמות יחידות למכור או עמידה ביעד נרשמים לתפוצת מייל או יעד כלכלי כלשהו, הגדירו מהי השקה מוצלחת בשבילכם לפני שאתם מתחילים את התהליך. 

בלי מטרה ברורה לא תוכלו לדעת אם השגתם אותה או לא. בנוסף, תמיד תוכלו לנתח את הנתונים בראיה לאחור. אפשר לראות איפה כדאי להמקד ולהשקיע תשומת לב (נגיד מודעות הפייסבוק היו הצלחה או בזבוז כסף?) או להבין איפה העבודה הייתה ממש קליעה למטרה.
הנקודה - הצלחה היא פרמטר משתנה מעסק אחד לאחר
 

התכוננו למספר נקודות נגיעה עם הלקוח 

במקרה של השקה בדיגכיטל סינרגיה ממש עובדת טוב. לקוחות שנחשפים לכמה מפגשים אם המוצר מושפעים באופן חיובי מהקמפיין. על ידי פיזור התקציב במספר פלטפורמות וכלים אתם מעבירים את המסר ישירות ללקוח ואף מקטינים את הסיכון של חשיפת יתר בסוג מדיה מסוים. 
 

צרו את הקהל שלכם 

אף אחד לא יקנה מכם אם הם לא ידעו עליכם דבר. אי אפשר להשיק מוצר לתוך חלל ריק. 
כן, זה אומר שאתם צריכים ליצור קהילה משלכם ולהרכיב לכם את רשימת הדיוור שלכם. עוקבים בסושיאל גם נדרש אבל (גדול) לא זה הרה פחות יעיל מדיוור ישיר לתיבה של הלקוח שלך. 
הרכבת רשימת דיווק היא ההמלצה הראשונה שלי לכל אחד שרק מתחיל בדיגיטל לא צריך אתר או מיתוג נוצץ אבל צריך באופן כלשהו להשיג מיילים של אלו שמתעניינים בעסק שלך ובמה שאתה עושה. 
כך כשאתם בתהליך ההשקה אפשר להתחיל לשווק את המוצר החדש לאלו באמת מתעניינים במה שיש לכם - מוצר או שירות. טיפ  מספר אחת לגרום לאנשים להשאיר לכם את המייל שלהם - הציעו להם ערך מוסף. משהו שמשנה את החיים שלהם במובן מסוים משהו שיגרום להם לרצות לשמוע מכם. 
 

הקימו קמפיין קידום ממומן ליצירת אפקט רציני 

היות ובהשקה אין אפשרות לייצר הכנה משמעותית לקידום אורגני במנועי החיפוש כדי לוודא שאנו מגיעים אל האנשים הנכונים קידום ממומן יכול לעשות לנו את העבודה הזו ולא בתקציבים גבוהים מאוד. 
הקימו קמפיינים בגוגל, התחילו עם קהל מצומצם והוסיפו מילות מפתח לאורך הדרך על מנת להרחיב את הפריסה. אל תשכחו להקים קמפיין גם בפייסבוק ובפלטפורמה דיגיטלית אחרת שרלוונטית למוצר שלכם, גם שם תוכלו להתחיל מתקציבים קטנים והגדילו בהתאם לתוצאות 
 

נתחו את הדאטה

היכולת לעקוב אחר התקדמות ההשקה לא פחות חשובה מההשקה עצמה והדך הטובה ביותר היא לוודא שיש לכם זרימה של הנתונים בצורה שוטפת מהרגע הראשון. זה יאפשר לכם להצדיק צעדים שנקטתם להוכיח הצלחה ולעשות שינויים תוך כדי. פתחו חשבון בגוגל אנליטיקס, ברמה הבסיסית תוכלו להקים חשבון ולהטמיע את הניטור, ובשלב המתקדם יותר תצוכלו ליצור מטרות ודשבורדים של האתר שלכם. לאחר שהקמתם את חשבון האנליטיקס שלכם הגיע הזמן להביט בנתונים. שריינו לכם זמן שבועי או דו שבועי  לעבור על החשבון ולהבין עולה מהדאטה.  

לסיכום,
קמפיין השקה מצליח הוא כזה שהקידום שלו מוצלח בפועל. אם תשתמשו בטיפים האלו התוכן שלכם יהיה בעמדה מספיק טובה כך שישימו לב אליו ובסופו של דבר ישיג את המטרות העסקיות. 

 
יש לכם כבר תכנית שיווק? נראה לכם שהגיע הזמן לגדול ולהתרחב? בואו ניפגש! השאירו את הפרטים שלכם בטופס הבא או התקשרו ישירות לטל' 050-5900069
שלכם, אורית 
_
  

READ MORE

השאירו תגובה

שם .
.
תגובה .