דו"ח האינטרנט של ישראל 2018

דוח האינטרנט של ישראל 2018
 
נתונים חמים על 2018, מה אהבנו ומה פחות מהסקר השנתי של בזק ואולי - מה הולך לקרות ב 2019? 
הסקר המקיף שמלווה בנתוני צריכה של חברת הענק מספר לנו את הדברים הבאים: 

גודל השוק:

אם שאלתם את עצמכם פעם מהפלו גודל הקהל הישראיל ברחבי הרשת התשובה היא 6.6 מליון איש! כן, כשאתם בוחרים פרסום דיגיטלי הפוטנציאל הוא אדיר תלוי במוצר ובההל שלכם כמובן (אם מוציאים את נושא התקציב מהמשוואה) 
כמה מתוכם קונים אולניין? 78%

רשתות חברתיות:

זו לא הפתעה - בני הנוער מבלים באינסטגרם והצמיחה השנתית ממשיכה גם השנה בעוד שמפייסבוק הם ממשיכים להיעדר. כמו כן נראה שבני הנוער כבר לא מתעיינים בסנאפ, ב 2018 ירד היקף השימוש בפלטפורמה זו. עכשיו אם יש לכם מותר שפונה לבני נוער אתם בבעיה כנראה כי לפי הסקר כ-75% מבני 35+ לא יודעים כלום על אינסטגרם! 

בפייסבוק באופן כללי השימוש קצת השתנה. מפעילות פרטית יש מעבר לפעילות בקבוצות. אנשים כבר לא מפרסמים פוסטים אישיים כמו בעבר אלא שומרים אותם לקבוצות סגורות בהן הם חברים. 
 
שימוש ברשתות חברתיות בקרב בני נוער ישראלים 2018

עוד קצת קומרס: 

ייתכן והנתון הבא יפליא אתכם: 64% מהרכישות של הישראלים מתבצעות על פי הדוח באתרים ישראלים ורק 45% מהרכישות אונליין מתקיימות באתרים בחו"ל. 
כאשר ממומע הזמנה מקסימלי הוא 1400 ש"ח ---> גידול של 400 ש"ח לעומת שנים קודמות. 
אגב,  33% קונים באמצעות הסמרטפון 📱
 
נתון חשוב נוסף: 
כשמחפשים מוצרים לרכישה הגולשים פונים לאתרי המסחר הענקיים כמו אמזון אי ביי וכו. במקום השני יפנו לגוגל. אז אם יש לכם חנויות או מוצרים למכירה אתם צריכים למצוא את הדרך לשלב את המוצר שלכםן בתהליך החיפוש שעורך הלקוח הפוטנציאלי שלכם... 
 
איפה ישראלים מחפשים מוצרים בדיגיטל?

 תוכלו לעיין בדו"ח המלא כאן ולמצוא נתונים על הרגלי צפיה של ילדים ועוד. 

לסיכום -
האינטרנט בישראל עוד צומח, מבחינת מסחר אונליין עוד יש הרבה עבודה והצרכנים הולכים ומתרגלים במהירות לסטנדרט של רכישה אונליין. בסך הכל אנחנו לקראת עידן שבו אין דבר כזה שלעסק אין אפשרות לרכישה ואנליין. מבחינת הלקוח זה כנרראה יהפוך לסטנדרט החדש בדומה לשירות לקוחות. 
 
 
 
יש לכם כבר תכנית שיווק? נראה לכם שהגיע הזמן לגדול ולהתרחב? בואו ניפגש! השאירו את הפרטים שלכם בטופס הבא או התקשרו ישירות לטל' 050-5900069
 
 
 
 
 

READ MORE

1 תגובה

  • מעוניין בפרטים

    אורי עמרני

השאירו תגובה

שם .
.
תגובה .