ראיתם מוצר שאתם רוצים בסנאפצ'ט? קנו את זה באמאזון

בשבוע שעבר הודיעה SNAP שמחזיקה באפליקציית סנאפצ'אט שהיא בוחנת חיפוש מוצרים של אמזון ישירות מהמצלמה של האפליקציה. העדכון יופץ בהמשך לכל המשתמשים אבל כרגע מתגלגל לאיטו. 
 
השימוש הולך להיות סופר אינטואיטיבי (למתשמשי האפילקציה כן..) מכוונים את המצלמה למוצר פיזי שאנחנו רואים או לברקוד שלו ובלחיצה ארוכה על כפתור המצלמה מפעילים את הפונקציית החיפוש באמאזון. 
 
 
כשהפריט או ברקוד מזוהים יופיע המוצר או מוצר דומה לו על המסך עם קישור לרכישה מאמזון. בלחיצה על הקישור מגיעים לאפליקציה של אמזון אם היא קיימת על המכשיר או לאתר ומשלימים את הרכישה.
 
מדובר במהלך מאוד מעניין מצד אמזון שככל הנראה מחפשת לחזק את הנוכחות במרחבי הרשתות החברתיות היות ואין לה רשת משל עצמה ואילו סנאפצ'אט נהנית מהזדמנות כלכלית לא רעה היות והיא תתוגמל על כל קניה כנראה (אין ממש פרטים על השת"פ בין שתי החברות). 
 
בסופו של דבר רוב המשתמשים באפליקציה הם צעירים מאוד (לא כל כך בישראל) ויש פה פניה ישירה אליהם בדומה למה שנעשה באינסטגרם. בעלי החנויות באמזון יוכלו להינות במידה והמוצרים שלהם רלוונטיים לשכבת הגיל הנפוצה באפילקציה מהכנסות נוספות ואולי אפילו יתחילו לפעול באפליקציה באופן מכוון. 
  
מה אתם אומרים? מכירים מישהו מתאים לחווית הרכישה הזו? 
 
   
 
 

READ MORE

השאירו תגובה

שם .
.
תגובה .