למה שקיפות היא טרנד דיגיטלי שהולך להישאר?

איך להטמיע בדיגיטל שקיפות עסקית?

לא קל להישאר עם האצבע על הדופק בכל החידושים והעדכונים בסושיאל מדיה ובכלל בשיווק הדיגיטלי. חלקם משפיעים יותר וחלקם נעלמים להם. הפוסט הזה מוקדש לאחד מהטרנדים שישארו איתנו לתקופה ארוכה: שקיפות

מפרשיות רבות של העברות מידע ופגיעה בפרטיות ועד לפייק ניוז, לא פלא שהגולשים ספקניים יותר מתמיד. השיווק ברשתות חברתיות נתן לגולשים הצצה נרחבת אל מאחורי הקלעים של התכנים שהם רואים והזדמנות להכיר מקרוב את הסלבריטאים כאנשים רגילים כמו כולם. 

על פי מחקרים 81% מהצרכנים של היום חושבים שעל עסקים ומותגים חלה החובה לשקיפות ברשתות חברתיות ובכלל. אך למרות זאת ציינו שרק 15% מהמותגים והעסקים שהם רואים פועלים בשקיפות. 

למה שקיפות היא טרנד דיגיטלי שישאר? 

קשה לקרוא לשקיפות בדיגיטל טרנד חדש אך הגולשים גילו ענין מחודש באתיקה של מותגים ועסקים כך שנראה שזה משהו שנשאר.
שקיפות היא הדלק לנאמנות לקוח, היא מזינה אמון לתוך מערכת היחסים עם הלקוח ואפליו מגדילה את הזדהות העובדים עם המותג/עסק. 

הנקודה של יצירת הזדהות ונאמנות של העובדים עם המותג היא אחת החשובות כי היא מאוד מועילה בסושיאל מדיה. אם העובדים בחברה נהנים מהתרבות הארגונית והם עובדים תחת תחושה של הערכה והצלחה משותפת הם ישתפו זאת ברשתות החברתיות שבהן הפ פעילים וכמו בעבודה עם משפיענים - אפשר למנף את הנאמנות הזו לקול אותנטי של המותג.

כמו כן, לקוחות רוצים לראות פנים אנושיות ומוכנים לשתף מידע על עצמם כשהם רואים מותגים שעושים את זה בעצמם. 

איך להטמיע בדיגיטל שקיפות עסקית? 

אפשר לעשות המון בכדי לעבור ממותג ללא פנים למותג בעל פנים אהודות. אפשר להעלת שיח על המותג ברשתות החברתיות, ליצור אירועי לייב ולייצר תכנית נאמנות לעובדי החברה ולעודד אותם לכתוב על החוויה שלהם כעובדים. 

בפעילות הסושיאל של החברה אפשר להגביר את הקצב ולשתף את היום יום העסקי באמצעות בלוג ייעודי לנושא ואפשר גם לפרסם ישירות לרשתות החברתיות. אמצעי יעיל נוסף הוא תוכן וידאו באמצעותו תוכלו להציג את האנושיות שיש בעסק מאחורי המותג. 

יחד עם זאת הרבה עסקים מדלגים על וידאו מחשש שאין להם נסיון או ציוד ליצור תוכן מסחרי איכותי. במציאות, הלקוחות יעדיפו את הדבר האמיתי על פני חומר שיווקי מהוקצע. 

 

יש לכם כבר תכנית שיווק?
נראה לכם שהגיע הזמן לגדול ולהתרחב? 
השאירו את הפרטים שלכם בטופס הבא או התקשרו ישירות לטל' 050-5900069 

READ MORE

השאירו תגובה

שם .
.
תגובה .