אם יש לכם חנות שופיפיי - אתם חייבים להשתמש בכלים החינמיים האלה

הכלים שאתם חייבים להכיר ב shopify
 
לפלטפורמת האתרים המסחריים הטובה ביותר בעולם (לדעתי לפחות) - שופיפיי יש לא רק מערכת ניהול ותבניות אתרים מדהימות שכולם רוצים להשתמש בהם. שופיפי לשמחתנו מציעה גם כלים איכותיים נוספים לבעלי החנויות - כלים אוטומטיים ליצירת מיתוג וניהול חנויות יפות מזמינות והכי חשוב רווחיות. 

לפניכם שלושה כלים שאם לא הכרתם עד היום אתם חייבים להכיר. אז אם אתם רוצים לקחת את החנות שלכם לרמה הבאה קראו עד הסוף:  

 
מאגר תמונות חינמי לחלוטין שממנו תוכלו לקחת צילומים מדהימים ואיכותיים לפוסטים שלכם או למודעות בפייסבוק ובשאר הרשות החברתיות. אפשר להש,מש בתמונות ולא לחשוש מהפרת זכויות ואפילו כאן אין צורך לתת קרדיט לצלם.  מה שמעולה באתר הזה הוא שהתמונות מסודרות לפי קטגוריות שבדרך כלל יתאימו לצרכים של בעלי חנויות אונליין. אם יש לכם חנות אונליין (גם אם לא של שופיפיי) תוכלו למצוא שם תמונות ספציפיות של מוצרים מהנישתיים ביותר ועד לקטגוריות רחבות למשל מכיסויים לטלפונים ועד מתנפחי מים. כמעט לכל מוצר שנמכר אונליין ל BURST ככל הנראה תהיה תמונה. וכמובן תשמחו לדעת שהאתר מתעדכן בתמנות חדשות לפחות פעמיים בשבוע כך שתוכלו תמיד למצוא גם מוצרים חדשים ולוהטים.  
 
אם עוד אין כלם לוגו או שאתם רוצים לעצב לעצמכם לוגו איכותי בזריזות ובחינם הגעתם למקום הנכון. השירות של Hatchful הוא חינמי לחלוטין ואפשר ליצור לוגו מהמם בשניות כולל חיסכון בכסף זמן וכאב ראש... באתר הזה תוכלו לנווט בין דוגמאות רבות המסודרות לפי קטגוריות מגווונות כלליות או נישתיות וסגנונות מינמליסייטם או אמנותיים יותר ועוד. תוכלו למצוא שם מה שאתם מחפשים באופן אישי מלוגו ואם תרצו יש אפשרות לעצב לוגו במודול פרימיום שעליו ניתן לשלם כמובן מחיר סביר. 
burst יצירת לוגו בחינם
 
אם אתם מסתבכים עם התמונות באתר שופיפיי שלכם אז אתם צריכים להכיר את האופציה המצוינת לשינוי הגודל שקיימת במערכת הניהול של שופיפיי. בשופיפיי הכי טוב להעלות תמונות בפרופורציה מרובעת ולא כל התמונות הן כאלו. לכן היכנסו לכלי התמונות של שופיפיי ושנו את מימדי התמונה כך שתיראה ריבועית ותיראה מדהים באתר שלכם. כמובן אם יש לכם כבר חנות שופיפיי תוכלו למצוא את הכלי הזה המערכת הניהול אם תלחצו על אייקון עריכה כשאתם מרחפים עם העכבר על התמונה שלכם בעמוד הגדרות המוצר. 
 
 
   
 
יש לכם כבר תכנית שיווק? נראה לכם שהגיע הזמן לגדול ולהתרחב? בואו ניפגש! השאירו את הפרטים שלכם בטופס הבא או התקשרו ישירות לטל' 050-5900069
שלכם, אורית 
_
 
 
  

READ MORE

השאירו תגובה

שם .
.
תגובה .