איך להגדיל את הטראפיק לאתר באמצעות פעולה אחת פשוטה

האם אי פעם גלשתם לכם באתר חדשות כלשהו מהמחשב שלכם ופתאום בצד ימין למטה צצה לה התראה על כתבה חדשה או עדכון כלשהו מרשת חברתית או אתר שביקרתם בו בעבר? אם תלחצו על ההתראה הזו יפתח לכם חלון חדש בדפדפן ותוכלו לקרוא בהרחבה את העדכון ואולי לקרוא עוד כתבות באותו אתר. 
 

מה הייתם אומרים אם הייתם מגלים שאת ההתנהגות הזו אתם יכולים להטמיע ברגע באתר שלכם וללא תשלום? יש מצב שהייתם הולכים על זה במיידי. אז נחשו מה? זה באמת הטמעה של שניה ובאמת בחינם! 

אוקי אז אחרי שהסדרנו את זה נצלול לעומק העניין - אתם יכולים להתקין את זה על האתר שלכם אם זו חנות שופיפיי תוכלו להתקין את האפליקציה הממש נחמדה וחינמית הזו: PushOwl Web Push Notifications ואם מדובר באתר וורדפרס או פלטפורמה אחרת תוכלו להתקין את https://subscribers.com/.  
 

ועכשיו קצת נתונים למה למה למה לטרוח ולהתקין את זה? 

1. אחוז הצטרפות גבוה - המשתמשים שלכם לא צריכים לתרום מידע אישיי וכל מה שנדרש מהם זה קליק אחד קטן לאישור לקבל התראות ישירות מהדפדפן
2. ה CTR גבוה מאוד! האחוז הממוצע נע סביב 5% ל 20% זה נתון מדהים וחיוני מאוד אחוז ההקלקה של מיילים הוא 2% ...
3. לא צריך להיות קופירייטר מוכשר. כל מה שצריך לעשות זה לרשום כותרת טקסט תיאור קצר ולינק. זה הכל 
4. קל מאוד להטמעה ושימוש - באמת שמדובר בכמה דקות של הטמעה ואחר כך הממשק לניהול ההתראות פשוט מאוד וקל להתמצאות
5. חינם, אמרתי כבר? 
 
שניה לפני שאתם מתקינים ויוצאים לדרך זכרו את הדברים הבאים: הנוטיפיקציות האלו לא יחליפו את פעילות הדיוור שלכם. זה שאתם מתחילים עם התראות לא אומר שמותר לכם לזנוח את פעילות הדיוור שמכילה פרטים חיוניים של הלקוחות שלכם. כמו כן אתם צריכים אסטרטגיה ותכנית עבודה כשאתםפ מתחילים לפעול בערוץ הזה כפי שעושים כשפועלים בכל ערוץ. 
 
 
יש לכם כבר תכנית שיווק? נראה לכם שהגיע הזמן לגדול ולהתרחב? בואו ניפגש! השאירו את הפרטים שלכם בטופס הבא או התקשרו ישירות לטל' 050-5900069
שלכם, אורית 
_
 
 
 

READ MORE

השאירו תגובה

שם .
.
תגובה .