מתכוננים לבלאק פריידי 2018? שימו לב לנתונים

בלאק פריידי 2018 מדריך
 
בוודאי שמעתם או שאולי נכחתם וראיתם במו עיניכם - Black Friday הוא יום המכירות הגדול ביותר בארה"ב. יום חג לעסקי הקמעונאות אונליין ואופלייו. באופן קבוע ובכל שנה מתקיים ביום שישי שאחרי חג ההודיה והשנה הוא יתרחש ב 23.11.2018. 

זה יום אחד בכל השנה שבו כל המוכרים מכל התחומים מציעים מגוון אדיר של הנחות ודילים משתלמים על המוצרים שלהם והקונים מתים על זה! כמה הצרכנים האמריקאים אוהבי את זה? עד כדי כך שאם יהיה דיל טוב בשבילם שעומד להיסגר בזמן שהם בארוחה חגיגת 51% מהגולשים באינטרנט יבצעו את הרכישה ישירות משלוחן החג.  

בשנים האחרונות בלאק פריידי הפך לחלק חשוב בתכנית העבודה של כל בעלי המוצרים והחנויות.  בשנים הקודמות מי שנהנו ממנו היו בעיקר בעלי החנויות פיזיות אבל חגיגת הקניות  לא עוצרת אצלם ועושה את דרכה בצעדי ענק למרחבי האונליין ובעצם ב 2016 המכירות באיקומרס פשוט עקפו את המכירות באופליין בפעם הראשונה. 
אז אם אנחנו רוצים להבין מה הולך לקרות השנה כדאי שנביט אחורה מה קרה בשנה שעברה ונסתכל על כמה מהנתונים. אז מה היה לנו בשנה שעבר? 

מי הצרכנים וכמה הם קנו

174 מיליון אמריקאים ביצעו רכישות בבלאק פריידי 2017 זה בעצם חצי מהאוכלוסיה של ארה"ב. כמות אדירה של רוכשים!
על פי הנתונים של 2017 נראה כי הדור הצעיר (מילניאלס) הם הקונים הגדולים  בBF 
44% מהצרכנים תכננו לרכוש אונליין ב BF לעומת 42% שתכננו לרכוש בחנויות 
29% מבעלי הסמארטפונים אמר שהם השתמשו במכשיר שלהם לרכישות 

עסקאות 

13 מיליון עסקאות בוצעו אונליין
ממוצע הרכישה לאדם עמד על $335 וב $250 מתוכם הגושלים קנו מתנות לחברים ומשפחה
בני 25-34 דור המילניאלד שהוזכרו קודם, הוציאו $419 דולר בממוצע 
64 מליון אנשים רכשו גם באונליין וגם באופליין 
58 מליון רכשו רק אונליין 
51 מליון רכשו רק בחנויות 
התפלגות הרכישות לפי מוצרים 
אם האירועים האחרונים מצביעים על מעבר של הקניות בבלאק פריידי לאונליין אז יש מצב שמי שאחראי לזה הוא הקהל הנרגש של האירוע הזה. סקר של פייפאל וקוסקיו מצא ש 66% מהאמריקאים לא אוהבים את הצפיפיות של עונת החגים. על פי הסקר העידו היו מוכנים לעשות כמעט כל דבר אחר מלבד לצאת לקניות...

ב 2017 אהבו לקנות את המוצרים הבאים: 

אם אתם מתכננים להיות בין המוכרים השנה כשאי מאוד שתשימו לב לקטגוריות האלו והיקפי הקניות שלהם. מוצרי הטכנולוגיה שנחשבים יקרים בדרך כלל יורדים במחירים בבלאק פריידי והופכים לאטרקטיביים ביותר לקניה. אם אין לכם מוצרי חשמל וטלפונים למכור אז שימו לב שהמוצרים שלכם נכללים באחת הקטגוריות בגרף... 

בלאק פריידי 2017 מה קנו

בלאק פריידי מחוץ לארה"ב

סיפור מצחיק - לפני כמה שנים שמו לב בקנדה שלקראת בלאק פריידי יש ממש תנועה רחבה לעבר ארצות הברית כי אנשים פשוט נהנו מהמבצעים שמחכים במדינה השכנה.  אחרי שהתחילה תנועת מעבר סביב בלאק פרייד העסקים הקנדיים פשוט יצרו גרסה משלהם והחלו בחגיגת מבצעים מקומית. כמובן שלא רק בעלי העקסקים הקנדיים שמו לב לתנועת המכירות הזו והיום יש גרסאות של בלאק פריידי כבר ב 15 ארצות שונות בכל העולם ואפילו בישראל יש גרסה מסויימת בחסות גוגל שנקראת shopping IL ומתקיימת בנובמבר. 
 
 
יש לכם כבר תכנית שיווק? נראה לכם שהגיע הזמן לגדול ולהתרחב? בואו ניפגש! השאירו את הפרטים שלכם בטופס הבא או התקשרו ישירות לטל' 050-5900069
 
 
 
 
 

READ MORE

השאירו תגובה

שם .
.
תגובה .