מכירות אונליין (E-Commerce) - קמפיינים בגוגל ופייסבוק

איקומרס E-commerce | דאדא שיווק דיגיטלי

פעילות איקומרס היא דרך מעולה להציג מוצר בפני שוק הולך וגודל (אונליין כן ..) הצמיחה משנה לשנה בתחום רק גודלת ולכל חברת מוצרים הפעלת מערך איקומרס היא בגדר חובה וכבר לא המלצה.

בהתחשב בגודל ההזדמנות ככל שעובר הזמן התחרות על הצרכן הדיגיטלי גם גוברת ומי שרוצה להצליח בתחום הזה ובמיוחד בישראל שהיא שוק קטן צריך זמן סבלנות ועקביות לצד כישורים טכניים. 

איך זה עובד אצלנו?

אחד הדברים החשובים ביותר סנכרון המוצרים שלכם עם גוגל או פייסבוק או שתיהן (!). העלאת הקטלוג שלכם למערכות הפרסום תאפשר לכם גמישות ויכולות שבסופו של דבר יובילו אתכם לעליה כללית בהיקף המכירות.  לאחר שמסיימים את האינטגרציה המוצרים מוכנים להפצה בקמפיינים מסוגים שונים - קטלוג של פייסבוק או גוגל שופינג.

לצד העבודה עם הקטלוג חייבים להעמיד מדידה ברורה ואיכותית לכל שלבי תהליך המכירה. חשבון אנליטיקס שיש בו מדידת אקומרס מאוד חשוב לתהליך האופטימיזציה ויכול לעזור לנו לקבוע איזה מוצרים הם הרווחים ביותר לעסק ואילו ערוצי הפצה מתאימים יותר למוצרים והאם יש מוצרים ששווה או לא לפרסם אותם בכלל.

 אולי יעניין אתכם ▪️ קידום ממומן באינסטגרם ▪️ קמפיין פייסבוק לעסקים ▪️ קמפיין חיפוש (PPC) בגוגל ▪️ קידום ביוטיוב

גוגל שופינג

גוגל מציעה לסוחרים מספר דרכים להציג ולמכור את המוצרים להם ישירות מתוצאות החיפוש. באמצעות יצירת קמפיין מזוג זה ואופטימיזציה שוטפת שלו לרווחיות תוכלו להבטיח הופעות רק במילות המפתח המתאימות שיוצרות מכירה. 

קמפיין מכירות פייסבוק

בקמפיין הקטלוג של פייסבוק תוכלו להציג ללקוחות שביקרו באתר שלכם את המוצר שצפו בו ולא בצעו רכישה. תוכלו להזכיר ללקוחות שלכם להמשיך רכישה שהתחילו או להציג מוצרים אחרים מאותה קטגוריה שממנה רכשו אצלכם באתר

חשוב להבין איפה קמפיינים מהסוג הזה לא עובדים כמו שצריך ולא מייצרים תוצאות וחשוב להבין איך למקסם את התקציב והתוצר מהם. על מנת לפגוש את הפוטנציאל שלכם באיקומרס, צרו קשר עוד היום!

 

יש לכם כבר תכנית שיווק? נראה לכם שהגיע הזמן לגדול ולהתרחב? השאירו את הפרטים שלכם בטופס הבא או התקשרו ישירות לטל' 050-5900069

.