פרסום בפייסבוק

פרסום בפיססבוק - קמפיינים ממומנים

פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר והעוצמתית ביותר בעולם הודות למיליארדי המשתמשים החודשיים שלה.  שימוש בפלטפורמה הזו יכול להיות מאוד קשה ומאתגר. בכדי הלצליח ולהשיג את התוצאות הרצויות בקידום בפייסבוק בתקציב הפרסום חשוב מאוד להבין איך לייצר מעורבות גולשים ולהשתמש ביכולות הטירגוט באופן אפקטיבי אחר יהיה קשה מאוד למקסם את התוצאות.

מערכת הפרסום של פיסבוק מאפשרת לנו לטרגט את המודעות ישירות לאנשים שסביר שיתעניינו במוצר שאנו מפרסמים. אך חשוב לזכור שהיא פלטפורמה שבה הלקוחות הפוטנציאלים ממומקמים בשלב בוסרי יחסית למכירה לעומת לקוחות עם כוונת קניה יותר ברורה כפי שקורה במודעות החיפוש בגוגל. מצד שני כשמפצחים את הפלטפורמה ומצליחים לייצר התאמה בין הקהל למוצרים המודעות של פייסבוק יכולות להיות הרבה יותר אפקטיביות ממודעות שקרובות למכירה בערוצים אחרים.

 אולי יעניין אתכם ▪️ קמפיין חיפוש בגוגל  ▪️ קידום ממומן באינסטגרם ▪️ מכירות אונליין בפייסבוק וגוגל ▪️ קידום ביוטיוב

איך זה עובד אצלנו?

התהליך שלנו בקידום הממומן בפייסבוק דומה מאוד לגישה שיווקית כללית שרווחת בדיגיטל: ניטור - בדיקות - שינויים - וחזור

במילים פשוטות, אי אפשר למקסם מה שלא ניתן למדוד ולעקוב אחריו. דאטה איכותי שווה תוצאות טובות יותר.

בקידום ממומן בפייסבוק נגיש לקהל מטורגט מודעות תמונות, וידאו ופוסטים. אם רוצים להעביר את המסר לאנשים מסוימים - פייסבוק היא לגמרי הפלטפורמה וקיימות דרכים רבות לטרגט את הקהל המתאים למודעות שלנו בפייסבוק:

אנשים שביקרו באתר שלנו 
רכישות באינטרנט 
פעילויות דיגיטליות 
תחומי עניין 
דמוגרפיה 
גאוגרפיה 
ועוד הרבה מעבר לזה.  
 

באמצעות אסטרטגיה בסיסית, טרגוט קהלים לפי קטגוריות כמו גיל, מין או תחומי עניין יכול להביא לתוצאות טובות, אבל בשביל להגיע לתוצאות מצוינות עדיף ליצור קהלים על בסיס ההתנהגות שלהם באתר שלכם. 

על מנת לזרז את תהליך יצירת הקהלים אפשר להעלות רשימה של מיילים של לקוחות או לידים. יש לזה כמה יתרונות - אחד - אפשר להפוך את הפלטפרומה של פייסבוק למערכת ריטרגטינג. זו דרך מעולה לממש את השלבים האחרים באסטרטגיית השיווק שלכם. שנית - אפשר להשתמש ברשימה הזו לייצר קמפיין לקהל דומה (LLA). באמצעות קמפיין כזה אפשר לזהות ולמשוך גולשים חדשים בעלי מאפיינים דומים לקיימים עם פוטנציאל גבוה להמרה.

בניית הקהלים לעסק היא תהליך ממושך יחד עם טרגוט ואופטימיזציה, אולם ככל שנצליח לאפיין את הלקוח שלכם כך נוכל להגיע לתוצאות מעולות.

אופטימיזציה של הקמפיינים בפייסבוק

בנוסף לבנית קהלים וטרגוט מדויק חשוב מאוד לכוון את הקמפיינים למטרה הרצויה ובכך לכוון להצלחה. את זה עושים באמצעות בדיקות.

באופן כללי הכי טוב שיש כמה מודעות ותכנים שונים לקידום. לפעמים דווקא התוכן שחשבנו שיצליח פחות הוא זה שגרם ללקוחות שלכם להגיב כך שזה חשבו לבדוק כל הזמן מודעות עד שמתקבלת תבנית של מה עובד בעמוד ומה לא.

בנוסף, חשוב מאוד לוודא שעמודי הנחיתה מצליחים להפוך קליק להמרה כמה שיותר. בדומה לפלטפורמות PPC כמו גוגל אדס - לקשר את האתר שלכם למודעה לא יספיק. צריך שתהיה חוויה עקבית שרותמת את הלקוח להמרה.

בסופו של דבר על מנת שקמפיין פייסבוק יהפוך לרווחי צריך לזהות מה עובד הכי טוב לקהל היעד שלכם והמפתח לזה הוא בדיקות קבועות.

לסיכום הפרסום בפייסבוק הוא ממש לא "שגר ושכח". פייסבוק היא מערכת דינאמית שמתפתחת כל העת ואם אתם רוצים לייצר את התוצאות הטובות ביותר מהקמפיינים שלכם אתם צריכים להתפתח יחד איתה.

התחילו קמפיין פייסבוק מקצועי עם תוצאות איכות - צרו קשר עוד היום!

יש לכם כבר תכנית שיווק? נראה לכם שהגיע הזמן לגדול ולהתרחב? השאירו את הפרטים שלכם בטופס הבא או התקשרו ישירות לטל' 050-5900069