קמפיין חיפוש ממומן בגוגל

קידום בגוגל - קמפיין חיפוש

אם אתם רוצים יותר תנועה באתר שלכם או הגדלת מכירות או טלפונים מלקוחות פוטנציאלים - אתם צריכים קידום בגוגל

*פנו אלינו להקמת קמפיין חיפוש בגוגל*

עם פרסום בגוגל תוכלו להגיע לאנשים הנכונים בזמן הנכון - לקוחות פוטנציאליים יראו את המודעה שלכם בגוגל בדיוק מתי שהם מחפשים את מה שאתם מציעים. העלויות תלויות רק בכם ובמה שאתם רוצים להשיג באמצעות הפרסום. 

מאלפים בודדים ועד עשרות אלפים - אתם קובעים את התקציב. כמו כן, ניתן למקד את המודעות ללקוחות במדינות, בערים או באזורים מסוימים - או בטווח רדיוס מוגדר מהעסק או מהחנות שלכם.

 

קידום ממומן במנוע החיפוש של גוגל הוא ערוץ שיווק מאוד מבוקר שמאפשר שליטה מלאה בתקציבים ובאופן יעיל ביותר כך שתמיד תוכלו לתפוס מיקום איכותי בראש תוצאות החיפוש. 

אולי אתם יודעים ש 97% מכל הפעילויות באינטרנט מתחילות בחיפוש (בישראל בעיקר בגוגל) אבל האם ידעתם ש 41% מהקליקים על התוצאות הולכים לתוצאות הממומנות בעמוד התוצאות?

 

 אולי יעניין אתכם ▪️ קידום ממומן באינסטגרם ▪️ קמפיין פייסבוק לעסקים ▪️ מכירות אונליין בפייסבוק וגוגל ▪️ קידום ביוטיוב

איך זה עובד אצלנו?

לכל קמפיין מוגדרת אסטרטגית שיווק שמחברת את השירות שלכם או המוצר כפתרון לצרכים של הלקוחות הפוטנציאלים. עם ההגדרה הזו נוכל ליצור מודעות מושכות ומעניינות באופן עקבי שבהן משולבים ביטויי החיפוש המתאימים הטקסט של המודעה והיסטורית האתר מבחינת תנועה או מכירות.

ברגע שהקמפיינים פעילים ומייצרים תוצאות מגיע שלב הבדיקות והאופטימיזציה, בודקים ומנתחים כל היבט של הקמפיין על מנת לוודא שהביצועים אופטימליים.

באמצעות השילוב של קמפיין חיפוש, אופטימיזציה וניתוח נתונים אנחנו בדרך הנכונה להשגת החזר על ההשקעה הגבוה ביותר.


קמפיין חיפוש הוא חלק חשוב מאוד באסטרטגית PPC שלכם. אין זמן יותר טוב לפרסם את העסק שלכם כמו ברגע שהם החליטו שהם רוצים את המוצר או השירות שלכם ומתחילים לחפש אותו.

מבלי להרחיב יותר מדי על איך פועלת המערכת, אתם מתחרים במכירה פומבית על ביטויי חיפוש שקשורים למוצר \ שירות שלכם על מנת שהמודעה שלכם תופיע בפני המחפש ומשלמים מחיר מסוים במידה והמחפש הקליק על המודעה שלכם.

אם הקמפיין שלכם טוב זו יכולה להיות דרך מאוד רווחית להגיע ללקוחות פוטנציאלים שבאופן פעיל מחפשים את הפתרון שלכם. לעומת זאת, קמפיין שלא נבנה באופן מקצועי עלול לבזבז לכם תקציב רב.

כפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם, ניהול קמפיין חיפוש דורש הרבה תשומת לב וזמן. על מנת שקמפיין ימשיך להניב תוצאות צריך כל הזמן לנטר את התוצאות ולערוך שינויים לטובת שיפור ומקסום התוצאות.

קמפיין חיפוש ממומן הוא לא עניין פשוט אך התוצאות יכולות להביא את העסק שלכם לגידול משמעותי.

יש לכם כבר תכנית שיווק? נראה לכם שהגיע הזמן לגדול ולהתרחב? השאירו את הפרטים שלכם בטופס הבא או התקשרו ישירות לטל' 050-5900069