קצת עליי

קצת עליי | דאדא שיווק דיגיטלי

הי קוראים לי אורית רוכמן, נעים להכיר! אני מנהלת שיווק דיגיטלי בעלת נסיון של מעל 12 שנים, מומחית בדיגיטל עם ניסיון מוכח בתעשיית התקשורת, הבידור והפיננסים. מיומנת במיוחד ביצירת אסטרטגיה דיגיטלית, אופטימיזציה במנועי חיפוש, מסחר אלקטרוני (E-Commerce) ורכישת מדיה. כמו כן בעלת נסיון בממשק וחווית משתמש ניתוח שוק ואפליקציות מובייל.

אחרי שנים רבות של פעילות והתפתחות בארגונים המובילים של ישראל החלטתי לפתוח סוכנות בוטיק קטנה ומתוך אהבה למקצוע ולפרקטיקה להתחיל לעבוד עם עסקים שמעוניינים בצמיחה וכניסה מדויקת לעולמות הדיגיטל. בין אם זה איקומרס או שירותים, אופליין או רק אונליין אני חושבת שיש לדיגיטל הרבה מאוד להציע וכל זאת תחת קשת רחבה של תקציבים ופעולות. 

הליווי שאני נותנת לבעלי עסקים וחברות נובע מגישה שעוסקת בהתפתחות וצמיחה. אני עובדת עם עסקים שהחליטו אסטרטגית לעבוד בהגדלת המותג או הגדלת מחזור עסקי בשירותים או מוצרים. אם אתם שותפים לגישה שלי אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ולעשות איתי מחשבה עמוקה על העסק שלכם ועל הכיוון שאליו אתם רוצים להגיע איתו. או לפרוט את התכנית העסקית שלכם לפעולות טקטקיות בדיגיטל לאורך השנה.

קראו עליי בלינקדאין | צפו בפרופיל שלי בסופרסונס ישראל  

למה אני 🖤 את גישת הדאטה? 

את המידע (דאטה) אפשר להפוך למדדים שניתן לפעול על פיהם, לקבל תובנות על האסטרטגיה, להימנע מקבלת החלטות על בסיס דעה - הדאטה נותן ביטחון ליצור אסטרטגית דיגיטל שפועלת לעבר הגדלת מכירות ו ROI

אני מייצרת לחברות ועסקים קטנים את המפה להצלחה במרחב הדיגיטלי. אני עוזרת לפתח אסטרטגית שיווק דיגיטלי המבוססת על החוזקות של העסק והצרכים שלו, ומנהלת את הקמפיינים הממומנים בפייסבוק, גוגל וכו' כך ש"יזיזו את המחט" לעבר הצלחת העסק. 

אני כאן בכדי לקחת את העומס שנלווה לשיווק דיגיטלי ולפתח ניתוח ומדידה לפעילות הדיגיטלית, לתת תובנות והמלצות על מנת שההחזר על ההשקעה יגדל וגם ההכנסות או מטרות אחרות כמו - תנועה ומודעות למותג. 

אני אהיה צוות השיווק הדיגיטלי שלך - חיבור מלא בין העסק הצרכים והמטרות  - היחידה שתייצר שיווק אנליטי וממוקד, יחידה שמטפלת בדיגיטל ומייצרת תוצאות עסקיות. 

אם אתם רוצים לקחת את העסק שלכם קדימה צרו קשר ומלאו את הטופס שכאן