קצת עליי

קצת עליי שיווק דיגיטלי

הי קוראים לי אורית רוכמן, נעים להכיר! אני מנהלת שיווק דיגיטלי בעלת נסיון של מעל 12 שנים, מומחית בדיגיטל עם ניסיון מוכח בתעשיית התקשורת, הבידור והפיננסים. מיומנת במיוחד ביצירת אסטרטגיה דיגיטלית, אופטימיזציה במנועי חיפוש, מסחר אלקטרוני ורכישת מדיה. כמו כן בעלת נסיון בממשק וחווית משתמש ניתוח שוק ואפליקציות מובייל. פרופיל הלינקדין שלי.

 למה אני 🖤 את גישת הדאטה? 

את המידע (דאטה) אפשר להפוך למדדים שניתן לפעול על פיהם, לקבל תובנות על האסטרטגיה, להימנע מקבלת החלטות על בסיס דעה - הדאטה נותן ביטחון ליצור אסטרטגית דיגיטל שפועלת לעבר הגדלת מכירות ו ROI

אני מייצרת לחברות ועסקים קטנים את המפה להצלחה במרחב הדיגיטלי. אני עוזרת לפתח אסטרטגית שיווק דיגיטלי המבוססת על החוזקות של העסק והצרכים שלו, ומנהלת את הקמפיינים הממומנים בפייסבוק, גוגל וכו' כך ש"יזיזו את המחט" לעבר הצלחת העסק. 

אני כאן בכדי לקחת את העומס שנלווה לשיווק דיגיטלי ולפתח ניתוח ומדידה לפעילות הדיגיטלית, לתת תובנות והמלצות על מנת שההחזר על ההשקעה יגדל וגם ההכנסות או מטרות אחרות כמו - תנועה ומודעות למותג. 

אני אהיה צוות השיווק הדיגיטלי שלך - חיבור מלא בין העסק הצרכים והמטרות  - היחידה שתייצר שיווק אנליטי וממוקד, יחידה שמטפלת בדיגיטל ומייצרת תוצאות עסקיות. 

אם אתם רוצים לקחת את העסק שלכם קדימה צרו קשר ומלאו את הטופס שכאן