מודעות ממומנות באינסטגרם - המדריך המלא

מודעות באינסטגרם

הפלטפורמה החמה ביותר שיש כרגע פשוט חייבת להיות בעדיפות גבוהה אצלכם!

לא משנה מה התחום שלכם - באמצעות עבודה פעילה ושגרתית ואינטראקציה גבוה עם העוקבים שלכם תוכלו להשיג חשיפה קבועה מתמשכת שתציג את השירותים או המוצרים שלכם לעיני הלקוחות הפוטנציאלים שלכם כל הזמן. 

הקהל שלכם יגדל מתוך עוקבים אמיתיים ולא מזויפים ומטורגטים באופן מדויק לנישה או המומחיות שלכם. תכנית העבודה שלנו מסייעת הגדלת המעורבות של הגולשים שלכם וכך תייצרו מערכת יחסים חזקה יותר עם הלקוחות הקיימים והפוטנציאלים באמצעות קידום ממומן נציג את המבצעים המיוחדים שלכם נעדכן את הלקוחות באירועים חשובים כמו השקות ועדכוני מלאי לטובת זרימת מודעות ומכירות כל הזמן. 

מהם אפשרויות הפרסום באינסטגרם? איזה מודעות ניתן לפרסם? 

👈🏻 תמונות - מודעת תמונה מאפשאת לכם לספר את סיפור המותג שלכם מול הלקוחות שמחפשים השראה ויזואלית. התמונה צריכה להתאי למערכת של אינסטגרם במימדים ועליה מעט מאוד טקסט עם עדיפות ללא. באמצעות פרסום התמונה תוכלו להזמין אנשים לאתר שלכם באין אם זה למריכה קראיה צפיה וידאו או הזמנת שירות או רכישה. 

👈🏻 וידאו - פרסומות אלו מאפשרות חוויה יותר חזקה של המותג שלכם באמצעות סאונד ותנועה. גם פה תוכלו לשלוח את הגולשים למגוון פעולות שיחברו אותם עם המוצר או שירות שלכם 

👈🏻 קרוסלה - מקבץ תמונות שמאפשר חשיפה יותר עמוקה לנושא וניתן להכליל גםם וידאו. הגושלים שיתקלו בקרוסלה שלכם ידפדפו ימין ושמאל את התמונות ויראו מהמותג שלכם הרבה יותר. 

👈🏻 סטורי - מודדעות הסטורי הן תמונות או וידאו שמופיעות בין סטורי אחד לאחר. כחלק מסטורי הן מופיעות על מסך מלא. ניתן להעלות תמונות או וידאו עם פילטרים טקסטים ועוד. במודעת סטורי אפשר להוסיף לינק למוצרים ותוכן שמאוד מעניין את הקהל שלכם - מהורדות אפילקציות תנועה לאתרים המרות מכל סוג ועוד. 

 אולי יעניין אתכם ▪️ קמפיין חיפוש בגוגל  ▪️ קמפיין פייסבוק לעסקים ▪️ מכירות אונליין בפייסבוק וגוגל ▪️ קידום ביוטיוב

איזה מטרות ניתן להשיג בפרסום באינסטגרם? 

אינסטגרם מציעה פתרונות פרסום שמאפשרות למסור לאנשים מסרים בכל רמות הצריכה שהם נמצאים. ממודעות ועד מכירה ממשית. 

למשל אפשר להכיר לאנשים את המותג או המותרים באמצעות מודעת וידאו באצעות קמפין "מודעות". להעביר תנועה לאתר באמצעות קמפיין "קליקים" וגם להתשמש במודעות דינמיות לייצר קידום מכירות של קטלוג מוצרים למי שהביע עניין. 

הגדלת מודעות למותג: ניתן להגיע לאנשים שסביר שישימו לב למודעות שלכם ויגדילו את המודעות למותג שלכם. אפשר להשתמש בוידאו תמונה או קרוסלה ועוד למטרה זו. 

🎯 ריץ' reach: הגישו את המודעות שלכם לכמה שיותר אנשים. כך תוכלו להגיע לקהל מקסימלי בעבור התקציב שלכם בקמפיין. כשמתשמים בקמפיין כזה כדאי לוודא שאין חשיפה מרובה מדי למשתמש. 

🎯 טראפיק: ניתן להכניס אנשים לאתר שלכם במודעות תמונה או פוסט אינפורמטיבי. קמפיין כזה מתאים למכירות מוצר כשמתחילים חשוב מאוד שיהיה שם כפתור הנעה לפעולה מעודד ומתאים. 

🎯 אינגייג'מנט: לייקים ותגובות למודעה שלכם אם היא וידאו תמונה או קרוסלה. 

🎯 הורדת אפליקציה: הציעו לאנשים להתקין את האפליקציה שלכם ישירות מאינסטגרם. כשאנחנו  מחפשים להגדיל את כמות ההתקנות מגוגל פליי או אפ סטור של אפלאנחנו משתמשים בקמפיין מהסוג הזה. ניתן להשתמש בתמונה וידאו או קרוסלה ועוד. קידם אפליקציות מאוד מצליח בצורה הזו במיוחד באינסטגרם.

🎯 צפיות וידאו: הרבה פעמים וכחלק מהתכנית הכללית שלנו לקידום אנחנו מעבירים את המסר שלנו בוידאו ואחד המדדים בהצלחת וידאו הוא כמות הצפיות שלו. לכן כשאנו מחפשים להגדיל צפיות בסרט שלנו ניקח קמפיין צפיות. הרבה פעם הוידאו שלנו יציג את המוצר, רעיונות או שירות עסקי ובאמצעות השילוב של מראה תנועה וסואנד משיגים תוצאות מצונינות של מעורבות צפיות ומודעות. 

🎯 לידים: אם אין לנו מוצרים פיזים והעסק הוא בעצם שירותים אבל הרבה פעמים נרצה לגייס לקוחות למחלקת המכירות שלנו להמשך טיפול. באמצעות קמפיין לידים נוכל לפנות ללקוחוץ פוטנציאלים באמצתעות מודעה מתאימה ובכל מכשיר. נאסוף נתונים באמצעות הטופס הפנימי של פייסבוק שמופיע בצורה מאוד אינטואיטיבת באפליקציה ונוח מאוד למילוי. 

🎯 המרות \ מכירות: קמפיין כזה מתאים למקרה שאנחנו מקדמים פעולה ספציצית למשל - רכישת מוצר או הרשמה למייל כל מה שנחשב במדידה שלכם כהמרה מתאים לקמפיין הזהמ שום שהוא מודד בדיוק את עלות ההמרהביחס לתקציב. כמובן שחייבים להתקין את הפיקסל של פייסבוק על האתר לצורך העניין אחרת לא תוכל להתבצע המדידה. 

🎯 מכירות קטלוג: קמפיין קטלוג מאפשר לנו לקדם באופן אוטומטי מוצרים רלוונטיים לקונים שכבר ביקרו באתר שלנו או באפליקציה. אנחנו מראים להם את המוצרים שהם כבר שקלו לקרכוז או שהראו בהם התעניינות ומגדילים את הסיכוי שהם ירכשו את המוצר. באמצעות הקמפיין אנחנו יכולים להחיות רכישות שננטשו בשלב הסופי וגם להציע מוצרים נוספי ללקוחות קיימים שלנו. 

🎯 ביקור בחנות פיזית: אם אין לכם אתר או שאתם מעדיפים לראות את התנועה זורמת אליכם לחנות אז קמפיין כזה יתאים בהחלט. בקמפיין זה נגרום לאנשים לתהקשר אליכם או לקבל הוראות הגעה לחנות שלכם כולל ניווט או להציע להם מידע נוסף על החנות שלכם. כל זה בצירוף טרגוט מדויק שיציג את המודעה רק למי שנמצא כרגע בקרבת מקום. 

 אלו רק המטרות וחלק מהאמצעים להשיג את היעדים שלכם באינסטגרם. מסביב לקמפיינים האלו יש ליצור קהלים טרגוט. הפרסום באינסטגרם מורכב הרבה יותר מ boost post שאנחנו רואים באפליקציה כמשתשמים ועדיף לעשות את הפרסום בצורה מושכלת ומחושבת מראש.  

 יש לכם כבר תכנית שיווק? נראה לכם שהגיע הזמן לגדול ולהתרחב? השאירו את הפרטים שלכם בטופס הבא או התקשרו ישירות לטל' 050-5900069